czwartek, 12 kwietnia 2012

ArtBattle w CH Arkadia

Centrum Handlowe Arkadia szuka dwóch 5-osobowych drużyn studentów ASP do namalowania dwóch murali. Zwycięska drużyna otrzyma 2 500 zł, a pieniądze ze sprzedaży muralu przeznaczone zostaną na cele charytatywne.


Witam,
reprezentuję warszawskie centrum handlowe Arkadia.

W maju odbędzie się tam impreza "Art Battles 2012" (ArtBattles.com). W ramach tego wydarzenia planujemy zorganizowanie imprezy dodatkowej, która odbyłaby się w sobotę 19 maja. Poniżej zamieszczam krótki opis wydarzenia.

Czy mogłabym liczyć na Państwa w zakresie pomocy przy zaproszeniu 10 studentów z ASP?
 Chcielibyśmy podzielić ich na 2 drużyny (po 5 osób). Zapewniona zostanie również nagroda dla zwycięskiej drużyny – 2,5 tys zł (po 500zł na osobę).

OPIS WYDARZENIA

Wydarzenie o charakterze kulturalno-edukacyjno-prospołecznym „Zawalcz o sztukę w Arkadii” odbędzie się w ramach imprezy „Art Battles”. Będzie się ono składało z 3 elementów: walki na pędzle między grupami studentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, warsztatów street artu dla dzieci oraz warsztatów i pokazów street dance’u.
Wszyscy, którzy odwiedzą tego dnia Arkadię, będą mogli zapoznać się z kulturą oraz sztuką ulicy. Całość poprowadzi animator, który opowiadać będzie ciekawostki oraz historie związane ze street artem. Będzie on także zapraszał Klientów do skorzystania z atrakcji, a także przeprowdzi kilka wywiadów z naszymi ekspertami od sztuki ulicznej.

Walka na pędzle (artystyczne zmagania studentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych)
Data: 19 maja
Czas: 12:00 – 19:00

Miejsce: trawnik przed Arkadią (zadaszenie namiotowe lub zadaszona scena)

Dwie 5-osobowe drużyny walczą na pędzle. Celem jest namalowanie najciekawszego i najbardziej kreatywnego muralu. Każda drużyna składa się z 5 studentów warszawskiej ASP. Przez 6 godzin malują wielki mural (1,8 x 10 m). Na koniec artysta plastyk wybiera lepszy, który Arkadia „odkupuje” za 10 tys. zł. Pieniądze zostają przekazane na szczytny cel - fundację np. Awangarda, promującą sztukę osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Pod koniec wydarzenia nastąpi uroczyste przekazanie wielkiego czeku przez Arkadię przedstawicielowi Fundacji.

Udział w tym wydarzeniu daje wiele możliwości promocji młodym Artystom. Na nasze wydarzenie zapraszani są lokalni i ogólnopolscy dziennikarze z dziedziny sztuki. Warszawska Arkadia jest miejscem, gdzie codziennie przebywa bardzo dużo ludzi. Jest to wydarzenie towarzyszące ArtBattle, organizowane przez Seana Bono ze Stanów Zjednoczonych. Naszym celem jest wyjście ze sztuka do ludzi, pokazanie nowych kierunków i trendów w sztuce. Przybliżyć kulturę street artu, graffiti. Artykuły, wywiady i fotorelacja z wydarzenia będzie dostępna na tronie internetowej Arkadii, facebooku, portalu ArtBattle, gazetach lifestyle, oraz portalach związanych z tematyką sztuki ulicznych. Pieniądze, za które Arkadia wykupi zwycięski mural trafiają do chorych dzieci.

Zależy nam, aby wzięli Państwo w tym udział. Będę wdzięczny za pomoc i kontakt.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.
--
Pozdrawiam

Rafał Nalewajski

mediadem consulting
ul. Kołobrzeska 34
02-923 Warszawa

Tel. +48 22 642 24 16/17